Pracownicy Urzędu Miejskiego w Alwerni

  • Burmistrz Gminy Alwernia - Beata Nadzieja-Szpila  II piętro, pokój nr 204 numer wewnętrzny 206

  • Zastępca Burmistrza Gminy Alwernia - Danuta Głownia  II piętro, pokój nr 206 numer wewnętrzny 206

  • Sekretarz Gminy Alwernia - Katarzyna Knapik  II piętro, pokój nr 217 numer wewnętrzny 221

  • Skarbnik Gminy Alwernia - Dorota Pałka  II piętro, pokój nr 212numer wewnętrzny 215

Wykaz Referatów Urzędu Miejskiego w Alwerni

  • Kancelaria Burmistrza
    Inspektor Agnieszka Matusiak II piętro, pokój nr 205 numer wewnętrzny 206

    Dziennik Podawczy
    Marlena Wierzbic I piętro, 12 283-11 15 numer wewnętrzny 105
    Dorota Celej I piętro, 12 283-11 15 numer wewnętrzny 100

  • Urząd Stanu Cywilnego
    Kierownik - Marzena Bober I piętro, pokój nr 103 numer wewnętrzny 104
    Ewidencja działalności gospodarczej i alkohol
    Zastępca Kierownika - Angelina Smoła I piętro, pokój nr 103 numer wewnętrzny 103

    Ewidencja ludności
    Małgorzata Pierzynka I piętro, pokój nr 102 numer wewnętrzny 102

  • Referat Komunalny i Ochrony Środowiska
    Kierownik - Lidia Ryszka I piętro, pokój nr 106 numer wewnętrzny 106

    Ewelina Nikiel
    I piętro, pokój nr 101 numer wewnętrzny 101
    Danuta Witecka
    III piętro, pokój nr 307 numer wewnętrzny 311
    Ewelina Perz III piętro, pokój nr 307 numer wewnętrzny 312
    Ewelina Kędzierska III piętro, pokój nr 307 numer wewnętrzny 313

  • Referat Administracyjny
    Kierownik - Beata Ścibor II piętro, pokój nr 220 numer wewnętrzny 224

    Joanna Berny II piętro, pokój nr 203 numer wewnętrzny 204
    Katarzyna Hapijczuk II piętro, pokój nr 203 numer wewnętrzny 204
    Jadwiga Świerszczek II piętro, pokój nr 203numer wewnętrzny 205

  • Referat Podatków i Opłat
    Kierownik - Wioletta Szymeczko II piętro, pokój nr 213 numer wewnętrzny 216

    Elżbieta Hajduk II piętro, pokój nr 210 numer wewnętrzny 213
    Magdalena Cichoń-Zielińska II piętro, pokój nr 209 numer wewnętrzny 212
    Agata Fryc-Pulchny II piętro, pokój nr 209 numer wewnętrzny 211

  • Referat Księgowości Budżetowej
    Kierownik - Małgorzata Jochymek II piętro, pokój nr 215 numer wewnętrzny 218
    Zastępca Skarbnika  - Marzena Kulawik II piętro, pokój nr 211 numer wewnętrzny 214

    Marta Tadeusz II piętro, pokój nr 219 numer wewnętrzny 223
    Monika Sadowska-Glistak II piętro, pokój nr 216 numer wewnętrzny 219
    Anna Giermek II piętro, pokój nr 216 numer wewnętrzny 220
    Justyna Hans II piętro, pokój nr 218 numer wewnętrzny 222
  • Referat Inwestycji i Rozwoju
    Kierownik - Ilona Antończyk-Kępa III piętro, pokój nr 300 numer wewnętrzny 302

    Danuta Kadłuczka III piętro, pokój nr 316 numer wewnętrzny 301
    Beata  Kolarz III piętro, pokój nr 316 numer wewnętrzny 300
    Beata Janarek III piętro, pokój nr 316 numer wewnętrzny 300
    Małgorzata Pułecka III piętro, pokój nr 301 numer wewnętrzny 324
    Joanna Czak III piętro, pokój nr 305 numer wewnętrzny 319
    Jolanta Buczek III piętro, pokój nr 302 numer wewnętrzny 303
    Ewa Madej III piętro, pokój nr 303 numer wewnętrzny 306

    Zamówienia Publiczne
    Aleksandra Przygodzka-Stawarz III piętro, pokój nr 305 numer wewnętrzny 319

  • Referat Geodezji, Planowania Przestrzennego i Nieruchomości
    Kierownik - Anna Słodka
    III piętro, pokój nr 313 numer wewnętrzny 320

    Roman Łatak
    III piętro, pokój nr 308 numer wewnętrzny 314
    Joanna Jarczyk
    III piętro, pokój nr 309 numer wewnętrzny 316
    Łukasz Bartosik III piętro, pokój nr 309 numer wewnętrzny 315

  • Referat Oświaty
    Kierownik - Joanna Mzyk
    III piętro, pokój nr 315 numer wewnętrzny 323

    Magdalena Nadgórska
    III piętro, pokój nr 314 numer wewnętrzny 322
    Magdalena Radwan
    III piętro, pokój nr 314 numer wewnętrzny 321

  • Referat Promocji, Kultury, Zdrowia i sportu
    Kierownik - Monika Dubiel
    III piętro, pokój nr 305 numer wewnętrzny 307

    Magdalena Balicka
    III piętro, pokój nr 312 numer wewnętrzny 308
    Marcin Pater
    III piętro, pokój nr 306 numer wewnętrzny 310
    Paulina Czak III piętro, pokój nr 306 numer wewnętrzny 309

  • Informatycy
    Łukasz Bigaj
    II piętro, pokój nr 214 numer wewnętrzny 217
    Maciej Chrząszcz II piętro, pokój nr 214 numer wewnętrzny 217

  • Inspektor Ochrony Danych
    Biuro Audytu i Kontroli Wewnętrznej
    Beata Kucharczyk II piętro, pokój nr 202 numer wewnętrzny 202

  • Samodzielne Stanowisko ds. Obronnych i Bezpieczeństwa Publicznego
    Paweł Dudek II piętro, pokój nr 207 numer wewnętrzny 209

  • Samodzielne Stanowisko ds. Zarządzania Kryzysowego
    Paweł Dudek II piętro, pokój nr 208 numer wewnętrzny 210

  • Samodzielne Stanowisko ds. Rady Miejskiej
    Anika Uroda-Czort III piętro, pokój nr 311 numer wewnętrzny 318

  • Radca Prawny
    Katarzyna Łuckoś II piętro, pokój nr 201 numer wewnętrzny 201
    Jacek Dusza II piętro, pokój nr 201 numer wewnętrzny 201