Konsultacje społeczne projektu Programu ochrony środowiska przed hałasem dla województwa małopolskiego wraz z Prognozą oddziaływania na środowisko

W imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego informujemy o rozpoczęciu konsultacji społecznych projektu Programu ochrony środowiska przed hałasem dla województwa małopolskiego wraz z Prognozą oddziaływania na środowisko.

 

Projekty dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w dziale  KONSULTACJE SPOŁECZNE/PROGRAMY I PROJEKTY oraz na stronie internetowej www.malopolska.pl w dziale  DLA MIESZKAŃCA/KONSULTACJE SPOŁECZNE.

 

Uwagi i wnioski można składać w terminie do 25 kwietnia 2024 r. poprzez formularz, pisemnie na adres: Departament Środowiska, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego,
ul. Racławicka 56, 30-017 Kraków lub ustnie do protokołu w Departamencie Środowiska UMWM.

 

Ponadto projekty dokumentów są wyłożone do wglądu w Departamencie Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, Kraków, ul. Racławicka 56, Dziennik Podawczy, w godz. 8:00 – 16:00 od poniedziałku do piątku.

 

W ramach konsultacji społecznych, w dniu 23 kwietnia 2024 r. (tj. wtorek) o godz. 13.00
w Hotelu Polonez (sala lustrzana)
przy ul. Reymonta 15 w Krakowie, odbędzie się otwarte spotkanie dla wszystkich zainteresowanych.

Wróć do listy aktualności