StrażMagedon - Bieg nie tylko dla strażaków

StrażMagedon - Bieg nie tylko dla strażaków

Już 30 lipca (niedziela) o godzinie 10:30 w Parku Kępińskich w Szczurowej odbędzie się kolejna edycja wydarzenia dla fanów ekstremalnych wrażeń pn. “STRAŻMAGEDON - biegamy i pomagamy”! Wydarzenie organizowane jest przez Ochotniczą Straż Pożarną w Górce i od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem.


Celem terenowego biegu z ekstremalnymi przeszkodami jest promocja aktywności fizycznej, integracja i ukazanie działalności strażackiej jako ważnego czynnika kształtującego rozwój lokalnej społeczności! Oprócz tego wydarzenie ma również kreować postawy prospołeczne i charytatywne.

Organizatorzy w tym roku przewidują dwie trasy o różnym stopniu trudności, na których będzie znajdować się ok. 25 przeszkód.
- trasa I (ok. 3 km) – kategoria wiekowa 10-16 lat. W dniu startu uczestnik musi mieć ukończone 10 lat i zgodę opiekuna prawnego.
- trasa II (ok. 7 km) – kategoria indywidualna i drużynowa. W dniu startu uczestnik musi mieć ukończone 16 lat, niepełnoletni zgodę opiekuna prawnego.

Zapraszamy chętnych do zapisania się poprzez wypełnienie elektronicznego formularza znajdującego się na stronie internetowej strazmagedon.ospgorka.pl najpóźniej do 24 lipca 2023 i uiszczenie opłaty startowej:

- kategoria wiekowa 10-16 lat - https://chronotex.pl/opis-zawodow/?id_zawodow=960

- kategoria wiekowa od 16 lat – https://chronotex.pl/opis-zawodow/?id_zawodow=978

Podczas wydarzenia odbędzie się także zbiórka charytatywna na rzecz podopiecznej Fundacji Pełna Moc.

Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego, Lasów Państwowych oraz Gminy Szczurowa.

Zapraszamy!

Wróć do listy aktualności