„Trenuj z wojskiem – sam i w grupie"

„Trenuj z wojskiem – sam i w grupie"

Projekt bezpłatnych szkoleń wojskowych w całej Polsce wraca już od września i potrwa do końca października. Hasłem tej edycji jest „Trenuj z wojskiem – sam i w grupie".

Przez 8 tygodni (od 9 września do 28 października), co sobota, wojskowi instruktorzy będą zapoznawać chętnych z podstawami: obsługi broni, zasad przetrwania, walki w bliskim kontakcie, pomocy medycznej, zachowania podczas alarmu i wielu innych. Na 8 godzinne szkolenie można się zgłosić w każdej chwili i w dowolny sposób – wystarczy imię, nazwisko, wiek i kontakt. Grupy mogą zgłaszać ich liderzy i opiekunowie. Zapraszamy wszystkich chętnych w wieku od 15 do 65 lat z polskim (tylko) obywatelstwem. Zapewniamy profesjonalne szkolenie, ubezpieczenie, wyżywienie, ale też świetną, sobotnią rozrywkę i przygodę z Wojskiem Polskim.

 

W przypadku dużego zainteresowania prosimy o wypełnienie listy chętnych i przesłanie jej w mailu zwrotnym, my zajmiemy się zgłoszeniem Państwa do 6 batalionu logistycznego w Krakowie.

 

Najistotniejsze punkty z regulaminu dotyczące zgłaszania się do programu „Trenuj z Wojskiem":

 

- uczestnikiem zajęć prowadzonych w ramach kampanii może być osoba w wieku 15-65 lat (osoba poniżej 18 lat – za pisemną zgodą rodzica/opiekuna – Zał.), posiadająca wyłącznie obywatelstwo polskie i nie będąca obywatelem innego kraju.

- osoba zainteresowana udziałem w zajęciach może kontaktować się z jednostką wojskową z wykorzystaniem wszystkich dostępnych kanałów (telefonicznie, na adres poczty elektronicznej, za pomocą/poprzez komunikatorów internetowych, mediów społecznościowych oraz osobiście).

- grupy do udziału może zgłaszać lider/opiekun (lista zbiorcza).

- zgłoszenie zawiera imię, nazwisko, wiek, nr tel. i adres poczty elektronicznej.

- zgłoszenia przyjmowane są do godz. 13.00 dnia poprzedzającego szkolenie w jednostce wojskowej. Decyduje kolejność zgłoszeń. Jest możliwość wpisania się na listę rezerwową (bez gwarancji uczestnictwa).

 

Szczegółowych informacji udziela:

 

6blog – Kraków

Rekrutacja do „Trenuj z wojskiem – sam i w grupie"

ppor. Karolina MIKA, sierż. Marcel KOSOWICZ.

Tel. 261-13-42-01.

6blog.sekcjawychowawcza@ron.mil.pl

Wróć do listy aktualności