Za nami pierwsza pilotażowa akcja pod hasłem „Z nadzieją po zdrowie”

Za nami pierwsza pilotażowa akcja pod hasłem „Z nadzieją po zdrowie”

Za nami pierwsza pilotażowa akcja pod hasłem „Z nadzieją po zdrowie”, którą dziś udało się zrealizować dzięki lekarzom specjalistom z 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie.

- Z niecierpliwością czekałam na ten dzień zastanawiając się czy uda nam się zorganizować nową akcję i czy przyjdą mieszkańcy gminy Alwernia do lekarzy specjalistów?
Rozmawiając z osobami, które czekały na wizytę i skorzystały z bezpłatnej porady lekarza specjalisty mogę powiedzieć, że akcja zakończyła się sukcesem i, że warto dążyć, aby takie akcje odbywały się cyklicznie - podkreśla Beata Nadzieja-Szpila, Burmistrz Gminy Alwernia. Dziękuje Komendantowi i Pracownikom 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie za przyjazd do naszej gminy i udzieloną pomoc medyczną.
W budynku Urzędu Miejskiego w Alwerni funkcjonowało 9 gabinetów lekarskich w różnych specjalnościach medycznych:
kardiolodzy, okulista, laryngolog, otolaryngolog, dermatolodzy, geriatra, lekarz rodzinny.

- Będę dążyła do nawiązania stałej współpracy z 5 Wojskowym Szpitalem z Krakowa, gdyż pracują tam bardzo dobrzy specjaliści i szpital ten posiada szeroki zakres usług medycznych.
Zawsze dobro moich Mieszkańców jest dla mnie najważniejsze i będę starała się, żebyście Państwo mogli mieć dobry dostęp do usług medycznych - dodaje Pani Burmistrz.

Wróć do listy aktualności