Zapraszamy na piłkarskie święto do Alwerni oraz licytację dla chorej Zosi

Zapraszamy na piłkarskie święto do Alwerni oraz licytację dla chorej Zosi

Kochani! Nie zwalniamy tempa! Pomagamy! Tym razem zapraszamy Państwa gorąco na X Świąteczny Turniej Piłki Nożnej Halowej Służb Mundurowych o Puchar Burmistrza Gminy Alwernia Beaty Nadziei-Szpili. To będzie nie tylko emocjonujące wydarzenie sportowe, ale przede wszystkim wielka pomoc dla chorej dziewczynki. Turniejowi będzie towarzyszyła zbiórka charytatywna oraz licytacja gadżetów, z której zebrane środki zostaną przeznaczone na leczenie Zosi Pająk ze Skawinek (gm. Lanckorona). Dziewczynka choruje na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni, który można zahamować poprzez podanie terapii genowej. Kwota niezbędna do sfinansowania leczenia dziewczynki to prawie 10 mln złotych.
Wierzymy, że dobro wraca, a nam uda się zebrać dużą część potrzebnych pieniędzy.
17 grudnia na Hali Sportowej w Alwerni będzie naprawdę gorąco. Zagrają sławy z pierwszych stron gazet, a podczas licytacji będą niespodzianki jakich jeszcze nie było. Dwie nagrody ufundowała Beata Nadzieja-Szpila, Burmistrz Gminy Alwernia.
- Osoba, która wygra licytację będzie miała okazję spędzić ze mną dwa dni w Bieszczadach. Zabiorę zwycięzcę własnym samochodem w Bieszczady i oprowadzę po najpiękniejszych szlakach – uchyla rąbka tajemnicy Pani Burmistrz. Drugi prezent od niej dla chorej Zosi to licytacja dwóch dni w górach pensjonacie dla dwóch osób.
Wkrótce zdradzimy więcej szczegółów na temat turnieju i licytacji. Śledźcie nasz profil na bieżąco i koniecznie zarezerwujcie 17 grudnia, by być z nami!

Wróć do listy aktualności