Zaproszenie na V Sesję Rady Miejskiej w Alwerni

Zaproszenie na V Sesję Rady Miejskiej w Alwerni

Przewodniczący Rady Miejskiej w Alwerni zaprasza na V Sesję Rady Miejskiej w Alwerni, która odbędzie się w dniu 22 kwietnia  2024 roku o godzinie 10 00 w sali nr 5 Urzędu Miejskiego w Alwerni.

Przedmiotem obrad V Sesji Rady Miejskiej w Alwerni będzie:

 

 1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
 2. Przedstawienie porządku obrad.
 3. Składanie wniosków o zmianę porządku obrad.
 4. Przyjęcie porządku obrad.
 5. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w uchwale budżetowej Gminy Alwernia na 2024 rok.
 6. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej
 7. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wysokości ekwiwalentu pieniężnego dla Członków Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Alwernia.
 8. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wysokości budżetu obywatelskiego na zadania do zrealizowania w 2025 roku.
 9. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany harmonogramu realizacji budżetu obywatelskiego w Gminie Alwernia na zadania do zrealizowania w 2025 roku
 1. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Wadowickiemu na utrzymanie i eksploatację przeprawy promowej „Drogowiec” kursującej przez rzekę Wisłę w miejscowości Spytkowice w ciągu drogi powiatowej nr 1774 K Spytkowice-Poręba Żegoty.
 2. Podjęcie uchwały w sprawie wykonania zadania polegającego na nasadzeniu utrzymaniu zieleni na wyspach kanalizujących ruch, na skrzyżowaniu drogi powiatowej  i gminnej; ul. Z. Gęsikowskiego i ul. Krakowskiej z ul. Marii Skłodowskiej-Curie w miejscowości Alwernia.
 1. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Chrzanowskiemu na realizację zadania: Opracowanie projektu stałej organizacji ruchu dla dróg powiatowych i gminnych na terenie Gminy Alwernia.
 2. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia i wdrożenia do realizacji Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Chrzanowa (SUMP MOF Chrzanów)
 3. Zakończenie obrad.

Wróć do listy aktualności