Wymiana systemów ogrzewania w Gminie Alwernia

Gmina Alwernia przystąpiła do realizacji II etapu Projektu współfinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa
Małopolskiego na lata 2014-2020 w ramach Poddziałań: 4.4.2 Obniżenie poziomu niskiej emisji – SPR.

"Krew nadzieją na życie" - zapraszamy na Mikołajkową akcję krwiodastwa

"Krew nadzieją na życie" - zapraszamy na Mikołajkową akcję krwiodastwa

Już 3 grudnia, w sobotę będzie kolejna okazja, by dołączyć do grona darczyńców i oddać swój życiodajny płyn potrzebującym. Zaczynamy o godzinie 9 w Urzędzie Miejskim z Alwerni (sala numer 5 na parterze). Każdy z przybyłych gości zostanie przebadany, a po oddaniu krwi dostanie słodki poczęstunek. Zapraszamy!

Alwernia malowana pędzlem Jana Fabina

Alwernia malowana pędzlem Jana Fabina

Dla Jana Fabina Alwernia jest muzą. Lokalny artysta mieszkający w Okleśnej uwielbia spacerować po swej gminie, by potem oddać na płótnie najpiękniejsze zakątki.

Zimowa pomoc dla potrzebujących

Zimowa pomoc dla potrzebujących

Zima to czas wyjątkowo trudny dla osób ubogich, schorowanych czy bezdomnych. By pomóc mieszkańcom, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej, Centrum Usług Społecznych w Alwerni przygotowało bogatą listę usług.
 

Zaproszenie na XIII Sesję Rady Miejskiej

Przewodniczący Rady Miejskiej w Alwerni zaprasza na XIII Sesję Rady Miejskiej w Alwerni, która odbędzie się w dniu 30 listopada   2022 roku o godzinie 10. w sali nr 5 Urzędu Miejskiego w Alwerni.